• Bankacılık alanında kurumsal ve bireysel segmentlerde portföy yönetti. Fiilen satış yaparak birçok satış ödülü kazandı.
  • Denizbank’ta Bölge Satış Müdürü olarak 100’ü direkt satış personeli olmak kaydıyla toplamı 300’ü geçen satış ağını yönetti. Devamlılık gösteren bölge birincilikleri elde edilmesinde rol oynadı. Bu dönemde insan kaynağı alım süreçleri, takım yönetimi ve koçluk alanlarında kendini geliştirdi.
  • 2008 yılında Denizbank İç Eğitmenlik Sertifika programını başarıyla bitirdi. Birçok teknik ve kişisel gelişim eğitimi verdi. Özellikle Denizbank’ın Tarım Bankacılığı alanında özel bankalar arasındaki birincilik konumuna gerek yönettiği şubeler (Kemalpaşa Şube kurucu müdür, Menemen Şube) gerekse eğitim süreçlerinde satış eğitimleri verdiği yüzlerce danışanla katkı yaptı.

Bilmediğini yapamazsın, satamazsın inancından hareketle;

  • Sütaş Uygulamalı Süt Hayvancılığı Eğitimlerine katıldı.
  • Kemalpaşa Ansızca’da mukim bir firmanın etlik kanatlı üretim tesisinin inşa ve 2 dönem üretim süreçlerinde fiilen çalıştı.
  • 3 sezon bir kiraz bahçesinin tüm üretim sürecinde fiilen emek koyarak katkı yaptı.

Haziran 2014’ten itibaren sadece eğitim, danışmanlık, koçluk, finansal danışmanlık alanlarında çalışmaya başladı.

Utku Kavcar

1970 Ankara doğumlu olup Mülkiye mezunudur.

1993 yılı sonunda finans sektöründe çalışmaya başladı;

–          Garanti Bankası Teftiş Kurulunda görev yaptığı dönemde özellikle merkezden denetim ve şüpheli işlem senaryoları alanında uzmanlaşarak bu yeni oluşuma katkı yaptı.

–          İktisat Bankasında ilk Hazine Birimi denetimini yaptı ve Banka Hazine Birimine ilişkin denetim izahnamesini kaleme aldı.

–          Bağlı holding şirketlerinin iç denetimlerini yaparak, özellikle şirketlerin gider kontrolü, nakit akış süreci, alternatif finansman ve krizde korunma olanakları, bilanço yönetimi alanlarında uzmanlaştı.

İletişime Geç

Tüm üretenler, tek platform

Kendi içlerinde network oluşmasını sağlayarak deneyimlerini paylaşmalarına imkan tanıyoruz.

İletişime Geç