Yaşamak demek çalışmak demektir.

Mustafa Kemal Atatürk

Dayanışma içerisinde çalışarak üretenlerimiz hakkında en faydalı çözümleri sunuyoruz. Üretenlerimiz hakkında bir takım bilgiler aşağıda yer almaktadır. Siz de üreten olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sekoya

Handmade

Sekoya handmade üç arkadaşın hobi olarak yaptığı ürünleri satmaya karar vermesiyle iki önce Instagram üzerinden hesap açmasıyla kuruldu. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak makrome çanta ve aksesuarlar, otantik duvar nazarlıkları, miyuki takılardan oluşuyor. Bunun yanında bambu sepet yapımı, afrikan sepet örücülüğü gibi yeni alanlarda da projelerimiz var.

Lavioli
Zeytinyağı

LAVİOLİ Zeytinyaği, Ege’nin Kalbi Zeytin Diyari Akhisar’da, İyi Tarim Uygulamaları ile Bakımını Yaptığımız Kendimize Ait 80 Dekar Trilye, Edremit, Domat ve Uslu Cinsi Zeytinliklerimizden, Karma ve Cinse Özel Sınırlı Miktarda Üretilen, En Üst Kalitede Naturel Saf Sizma Zeytinyağıdır.

Yoga with
Cana

Merhaba, ben Cana Grigorjev. Yogayla 2009 yılında bir spor salonunun grup derslerinde tanıştım. 2015 yılında koşuya başladıktan sonra geçirdiğim bir sakatlık sonucu Yoga’yı koşu performansıma destek olması için soktum. Bir süre sonra Yoga’nın pratikten öte olduğunu hissetmeye başladım ve öğrenme ve öğretme yolculuğum başladı. Istanbul Yogatime’da 200 saatlik Hatha Yoga Eğitmenlik eğitimini bitirdim. Online olarak Hatha Yoga, meditasyon ve nefes çalışma dersleri veriyorum. Derslerimde en sevdiğim kısım dersin sonunda gördüğüm mutlu yüzler.

Alamor Store

2020 Şubat ayında kurulan ve hızla büyüyen markamız sizlere mutluluk dağıtmaya devam ediyor. Alamor Store yaratıcı fikirlerin, tasarım ürünlerinin bulunduğu yelpazesi geniş bir tasarım markasıdır. Sizlerin özel gününüzü, unutulmaz anlarınızı ve benzersiz olduğunu düşündüğünüz o harika günde size şahitlik eden yıldızları kağıda döküyoruz. Alamor Store ailesi olarak sizlerden gelen olumlu yorumları ve hediyenizin sizlere ulaştıktan sonraki bizlere göndermiş olduğunuz fotoğrafları gördükçe bizler mutluluğumuza mutluluk katıyoruz.

Essa Ahşap

Essa Ahşap hayatınızı kolaylaştıracak ürünler tasarlar. Kaliteli işçiliği ile yurt içinde ve yurt dışında satış yapmaktadır.

Pizzabell

2020 yılında kurulan Pizzabell italyan işçiliği ile müşterilerine kaliteli hizmet sunan gıda firmasıdır. Yurtiçinde hızla büyümeyi amaçlayan Pizzabell Beyoğlu, Cihangir bölgesinde hizmet vermektedir.

Bize ulaşın

Hemen başvurun

Mesajınız gönderildi.
Lütfen daha sonra tekrar deneyin.