Üretenlerimize özel koşullarda Cepte Pos ve Fiziki POS çözümleri için İletişime Geç formunu doldurun, çözüm ortağımız Ödeal’ın sizlere özel sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi alın.

Ödeal Kimdir?

2014 yılından beri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası lisansı ile faaliyet veren ve 60.000’den fazla üye iş yeri tarafından kullanılmakta olan bir ödeme kuruluşudur.

CEPTE POS

Nedir?
Ödeal Cepte POS akıllı telefonlar üzerine indirilen bir uygulama aracılığı ile banka ve kredi kartlarından peşin veya taksitli olarak ödeme alınmasını sağlayan bir mobil tahsilat sistemidir. Her banka ile ayrı ayrı sözleşme imzalamaya gerek kalmadan tüm kartlar için aynı komisyon oranları geçerlidir.

Kimler Kullanabilir?
Bir ürün veya hizmet karşılığında ticaret yapan herkes Ödeal Cepte POS’u kullanabilir. Yoga eğitmeni, fotoğrafçı, web tasarımcı, kafe ve restoranlar, tesisatçılar, mali müşavirler, özel ders veren kişiler, çeşitli markaların bireysel distribütörleri, toptancılar, bakkal ve marketler, halı yıkamacılar, çilingirler, berber ve kuaförler gibi farklı alanda hizmet veren şahıs ve firmalar Ödeal Cepte POS’u kullanabilir.

Öne çıkan Özellikler

  • Herhangi bir cihaz almanız, yatırım yapmanız gerekmez. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip kayıt olabilir, zaman ve mekan sınırlaması olmadan ödeme almaya başlayabilirsiniz.
  • Ödeal Cepte POS’ta gizli ücretler yoktur. Sabit ücret, verimsizlik bedeli, hesap işletim ücreti, minimum ciro şartı gibi ekstra masraflar ve şartlar bulunmaz; sadece işlem başına komisyon alınmaktadır.
  • Çalışanlarınızı ücretsiz olarak uygulamaya ekleyebilir, onların da sizin adınıza ödeme almasını sağlayabilirsiniz.
  • Tekrarlı Ödeme özelliği sayesinde kira, üyelik bedeli, hizmet bedeli gibi dönemsel olarak (aylık/haftalık) tekrar eden sabit tutarlı tahsilatlarınızı sadece bir kere kaydetmeniz yeterli, gerisini Ödeal sizin için halleder.
  • Tüm tahsilatlar 2 iş günü sonra üye işyerlerinin istedikleri tek bir hesaba gönderilir. Farklı POS’lardaki işlemler için farklı hesaplara yatırılan bakiyeleri tek bir hesapta toplamakla vakit kaybetmezsiniz.

Ödeal POS:

Nedir ?
Ödeal POS, uyumlu yazarkasalara bağlanabilen/entegre olabilen fiziki bir POS çözümüdür. Cihazlar içerisinde tamamen Ödeal tarafından geliştirilmiş yerli bir yazılım bulunmaktadır.

Kimler Kullanabilir ?
Vergi levhası olan firmalar kullanabilir.

Öne Çıkan Özellikler

  • Peşin fiyatına 12 taksite kadar ve 36 ay vadeli seçenekleriyle cihaz sahibi olmak için dilediğiniz alternatif çözümü seçebilirsiniz.
  • Gizli ücretler yok! Verimsizlik bedeli, kredi kullandırım ücreti, hesap işletim ücreti, minimum ciro şartı gibi ekstra masraflar ve şartlar bulunmaz; sadece aylık bir ücret ve işlem başına komisyon alınmaktadır.
  • Tüm tahsilatlar bir işgünü sonra tek bir hesaba gönderilir. Farklı POS’lardaki işlemler için farklı hesaplara yatırılan bakiyeleri tek bir hesapta toplamakla vakit kaybetmezsiniz.
  • Tek bir sözleşme ile aynı cihazda yerli/yabancı tüm kartlarla tahsilat yapabilir; anlaşmalı tüm kredi kartları ile taksitli ödeme alabilirsiniz. Üstelik tüm kartlar için aynı komisyon oranları geçerlidir.
  • İster sabit, ister mobil kullanılabilen cihaz çeşitliliği, ergonomik tasarım ve kullanıcı dostu arayüzü.

Tüm üretenler, tek platform

Kendi içlerinde network oluşmasını sağlayarak deneyimlerini paylaşmalarına imkan tanıyoruz.

İletişime Geç