Biz ne yapıyoruz?

Tüm üretenleri tek platformdaOnlara markalaşma için ücretsiz danışmanlık

Kendi içlerinde network oluşmasını sağlayarak deneyimlerini paylaşmalarına imkan tanıyoruz.

Biz Socia’Lead Creative olarak Markalaşma konusunda uzman dijital dünyanın dinamiklerine hakim tecrübeli bir ekibiz. Portföyümüzdeki firmalara her zaman kapsamlı bir marka danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Marka konumlandırmadan, kurumsal kimliğe, hedef pazarlardan satış odaklı projelere pekçok alanda onların yanında yer alıp büyüme yolculuklarına eşlik etmekten son derece keyif alıyoruz.

www.ureteniz.com bir şekilde üreten ve hızlı büyüyen dijital dünyada satış yapmaya çalışan yolun başındaki girişimcilere destek olmak amacıyla oluşturduğumuz bir platform. Bunu bir ilan panosu olarak da düşünebilirsiniz. Panomuzda yer alan üreticilere verdiğimiz ücretsiz danışmanlık hizmetimizle stratejik bir yol haritası çiziyoruz. Talep etmeleri durumunda ureteniz.com platformunda yer alan girişimcilere destek paketi kapsamında en uygun koşullarla kurumsal kimlik oluşturmadan, kurumsal web sitesine, kurumsal sosyal medya hesabı yönetimi ve reklam vermeye kadar uzanan pek çok alanda hizmet almalarını sağlıyoruz.

Bu bir sosyal girişim ve girişimlerin/ girişimci adaylarının markalaşma yolculuklarında bir yol arkadaşlığı. Amacımız ureteniz.com üyelerini doğru adımlarla bir üst seviyeye taşımak ve hedeflerine yaklaştırmak. Bunun için mevcut networkümüz özellikle kadın girişimcileri destek platformları aracılığı ile onların satış rakamlarını artırmalarına destek olmak, süreçteki eksikleri görmelerini sağlayarak doğru çözümleri bulmaları için onlara mentor olarak yanlarında yer alıyoruz.

Markalaşma ve hedeflere ulaşmak uzun bir yol bu yolda biz de ureteniz.com platformundaki üreticilere tecrübemizle ışık tutup bir nebze de olsa onlara destek olabilirsek ne mutlu bize.

Tüm üretenler, tek platform

Kendi içlerinde network oluşmasını sağlayarak deneyimlerini paylaşmalarına imkan tanıyoruz.

İletişime Geç