Üretenlerimiz için

Sunduğumuz çözümler

Üretenlerimizin bünyemizde oldukları takdirde yararlanacağı hizmetlerimiz ile onlara uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunma amacındayız!

Finansal Destek

Projemize destek veren Banka ve Finansal kurumların üreteniz.com üyelerine özel kredi destek paketlerine başvuru yapabilirsiniz

Cepte Pos ve Fiziki POS Çözümleri

Üretenlerimize özel koşullarda Cepte Pos ve Fiziki POS çözümleri için İletişime Geç formunu doldurun, çözüm ortağımız Ödeal’ın sizlere özel sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi alın.

İyzico İşbirliği

Üreteniz.com girişimcilerine 100.000TL’ye kadar %0 komisyonlu sanal POS ve diğer iyzico Start program avantajları.

Dijital Pazarlama

Dijital dünya hızlı gelişen ve değişen büyük bir deniz, bu denizde hayatta kalabilmenin en etkin yollarını Sizlere göstermek ve Size Özel iletişim stratejileri geliştirmek için her zaman yanınızdayız.

Gerek kişisel gerekse kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetimi bireysel ve kurumsal Marka Yönetimi açısından son derece önemli, özellikle İtibar Yönetimi için özenle yönetilmesi gerekiyor.

Marka Danışmanlığı

Ürettiğiniz her ne olursa olsun bunu bir marka şemsiyesi ile hedef kitlenize ulaştırmak markalaşmanın ilk adımlarından biridir. Kullanıcıda bıraktığınız algı, intiba, hizmet kalitesi hepsi o küçük logo ve isim altında toplanır.

Bizler Sizin hikayenizi dinleyip, farklı pencerelerden bakış açıları sunarak Sizin oyun alanınızı belirlemenize yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken tamamen Size Özel ve Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik bir çözümle stratejinizi en doğru şekilde belirleyip yola çıkmaya hazır hale gelmenize destek olmaya çalışıyoruz. Hedef kitlenizin ve hedef pazarın belirlenmesi satışa dönük stratejiler bu yolda yapılması gereken ne varsa maksimum fayda alacağınız yöntemleri görmenizi sağlıyoruz. Bu noktada çözüm ortaklarımızla Size Özel hizmetlerimizden yararlanmanız için de gereken desteği veriyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

Üretiyorsak hedef elbette satış yapmak. Dijital platformda satış yapmak için de gerekli bilgi ve tecrübeye sahip konusunda uzman ekibimiz Sizlerin ihtiyaçlarına özel çözüm önerleri için Sizlere destek vermeye hazır.

E-ticaret alt yapısına sahip web sitesi tasarımı, sosyal medya hesaplarınızın profesyonel olarak satış odaklı yönetilmesi, e-ticaret satış eğitimi gibi pek çok hizmeti talep etmeniz durumunda en uygun koşullarla Sizlere iletmek için varız.

Satış Danışmanlığı

Etkili satış yapmak için etkili iletişim şart. Satış uzun vadeli bir ilişkinin ilk adımdır ve devamlılık için oldukça önemlidir.

Sadık bir müşteri kazanmanın katkısı tahmin ettiğinizin çok daha fazladır. Her zaman müşterisini tanıyan ihtiyacını iyi anlayan ve çözüm üreten markaların bir adım önde olduğunu asla unutmamak gerekir. Telefonda Satıştan, Müşteri Memnuniyetine konusunda uzman Mentörlerimiz Sizlere bu konuda destek vermektedir.

Tüm üretenler, tek platform

Kendi içlerinde network oluşmasını sağlayarak deneyimlerini paylaşmalarına imkan tanıyoruz.

İletişime Geç